Mobingo prevencija

Pranešk apie mobingą, priekabiavimą, seksualinį priekabiavimą ar smurtą įstaigoje.

Čia Jūs galite pateikti informaciją apie VšĮ "Vilties žiedas" vykstantį mobingą, priekabiavimą, seksualinį priekabiavimą ar smurtą. Formoje prašome nurodyti, Jūsų nuomone, netinkamus veiksmus padariusius ar darančius asmenis, vietą, laiką, asmenis, galinčius patvirtinti nurodytas aplinkybes, ir kitus reikšmingus duomenis: nuotraukas, garso įrašus, dokumentų kopijas.

Jūsų informacija bus nagrinėjama VšĮ "Vilties žiedas" sudarytos komisijos, Jums davus sutikimą. Jūsų suteiktos informacijos konfidencialumą garantuojame.

Užpildykite pranešimo apie mobingą formą ir išsiųskite ją el. paštu: mobingas@viltiesziedas.lt 

Pranešimo apie mobingą, priekabiamą, seksualinį priekabiavimą ar smurtą forma

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114