Naujienos

2017 10 03

Projekto „Socialinės reabilitacijos paslaugos neįgaliesiems bendruomenėje“ dalyviai noriai mokosi vytelių pynimo meno. Uždegantis užimtumo specialistės pasakojimas apie lietuviškas tradicijas, pintų daiktų panaudojimą, parodomasis pynimas paskatino centro lankytojus mokytis pinti. Atidumo ir kruopštumo reikalaujantis užsiėmimas daugeliui tapo tikru iššūkiu. Atkakliausi pynėjai jau išmoko pagaminti įvairių suvenyrų, papuošė Socialinių paslaugų centro patalpas. Neįgaliųjų darbus galima apžiūrėti VšĮ „Vilties žiedas“ Socialinių paslaugų centre, A. Juozapavičiaus pr. 7G Kaune.

 

 

 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114