Naujienos

2018 11 13

VšĮ „Vilties žiedas“ nuo 2018 m. spalio mėn. teikia Asmeninio asistento paslaugas proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims Kauno regione.

Paslaugos teikiamos įgyvendinant valstybinį projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“. Teikiamos paslaugos finansuojamos šio projekto lėšomis.

Asmeninio asistento paslaugos – namų ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant) individualiai asmeniui teikiama pagalba, padedanti įgalinti asmenį būti savarankišką ir užtikrinanti svarbiausias jo gyvybinės veiklos funkcijas (asmens higiena, mityba, judumas / mobilumas, socialiniai santykiai ir aplinka). Asmeninio asistento paslaugomis siekiama suteikti asmeniui pagalbą būnant namuose ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant). Paslaugų sudėtis, asmens dienotvarkė derinama kiekvienu atveju individualiai.

Paslauga gali būti teikiama Kauno m. savivaldybės, Kauno rajono savivaldybės, Jonavos rajono savivaldybės, Kaišiadorių rajono savivaldybės, Raseinių rajono savivaldybės, Kėdainių rajono savivaldybės, Birštono savivaldybės, Prienų rajono savivaldybės gyventojams.

Paslaugos gavėjai. Paslaugos gali būti teikiama asmenims nuo 16 metų iki pensinio amžiaus, kuriems nustatytas neįgalumo lygis arba darbingumo lygis dėl proto ar (ir) psichikos negalios, kuri visiškai arba vidutiniškai apriboja jų veiklą, galimybę orientuotis, judėti, dirbti bei savarankiškai tvarkyti asmeninį ir socialinį gyvenimą.

Daugiau informacijos apie galimybes gauti asmeninio asistento paslaugas teikia VšĮ „Vilties žiedas“ specialistai. Tel. 8 37 345564 arba 8615 61577.

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114