Naujienos

2017 03 27

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto dalyviai pagilino žinias ir įgūdžius, kaip teikti pirmąją pagalbą ištikus sveikatos sutrikimui. Į VšĮ „Vilties žiedas“ atvykę Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai supažindino centro lankytojus su pirmosios pagalbos teikimo nukentėjusiems ypatumais. Greitosios pagalbos medikai praktiškai demonstravo, kaip yra tvarstomos lūžusios galūnės, kaip gaivinami žmonės atsitikus įvairiems nelaimingiems atsitikimams. Visi norintieji galėjo pabūti nukentėjusiojo vaidmenyje, kad pajustų, kaip nepatogu būti sutvarstytam, suvaržytam medicininių įtvarų. Visi mokėsi daryti dirbtinį kvėpavimą. Medikai pasakojo, kaip svarbu mokėti pagelbėti greta esančiam draugui, o dar svarbiau – kaip jam nepakenkti, pačiam būti atsargiam, nerizikuoti savo sveikata. Medikai paaiškino, kaip teisingai išsikviesti Greitąją pagalbą, kaip laukti medikų, kaip teisingai elgtis medikams atvykus. Projekto dalyviai apžiūrėjo Greitosios pagalbos automobilio įrangą, sužinojo, kokią pagalbą gali suteikti medikai, kaip elgtis, jei tenka lydėti savo artimą į priėmimo skyrių.

VšĮ „Vilties žiedas“ teikiamas socialinės reabilitacijos paslaugas gali gauti visi Kauno mieste gyvenantys arba besimokantys neįgalieji, kuriems nustatytas darbingumo lygis nuo 0 iki 55 proc.

 

 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114