Naujienos

2018 08 10

IŠ EUROPOS SĄJUNGOS STRUKTŪRINIŲ FONDŲ LĖŠŲ BENDRAI FINANSUOJAMO PROJEKTO „ŽALIA ŠVIESA VEIKLIEMS“ KVIETIMAS (Kaišiadorys)


Projekto tikslas – vyresnio darbingo amžiaus asmenų aktyvumo skatinimas, siekiant asmenų grįžimo bei išlikimo darbo rinkoje ar įsitraukimo į savanorišką veiklą, motyvuojant, ugdant ar atnaujinant gebėjimus bei skatinant mokymąsi visą gyvenimą.

Projekto uždavinys – padidinti vyresnio darbingo amžiaus asmenų dalyvavimą darbo rinkoje ir savanoriškoje veikloje. Projektas patrauklus tuo, kad projekto metu įvertinus dalyvių intencijas, motyvaciją ir gebėjimus bus suformuotos dvi integravimo į darbo rinką kryptys:

1) Siekiančius išlikti darbo rinkoje ar integruotis į ją;

2) Siekiančius realizuoti save savanoriškoje veikloje.

Projekto tikslinė grupė (TG) – vyresnio darbingo amžiaus asmenys (Vyresnio darbingo amžiaus asmuo – 55 metų ar vyresnis, iki Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatymo nustatyto senatvės pensijos amžiaus, asmuo)

 

VEIKLOS:

1. Įtraukimas į savanorišką veiklą.

2. Motyvavimas, individualus poreikių ir galimybių vertinimas.

3. Bendrųjų gebėjimų mokymai.

4. Švietėjiškų veiklų ir informacijos sklaidos organizavimas.

 

Seminaro data

2018 m. spalio 9 d. (antradienis), 8:30-17:00 val.

KAIŠIADORIŲ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS, Vytauto Didžiojo g. 44B, Kaišiadorys

Išsamesnė informacija tel., 8 37 756207, tel., 8 662 22119

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114