Naujienos

2017 06 19

VšĮ „Vilties žiedas“ jau trečiu metus įgyvendina Socialinės reabilitacijos paslaugos neįgaliesiems bendruomenėje projektą. Projekte dalyvaujantys neįgalieji tris dienas per savaitę dalyvauja įvairiuose dienos centre organizuojamuose užsiėmimuose. Čia mokomasi savitvarkos, stiprinami kasdieniam gyvenime reikalingi įgūdžiai, mokomasi savarankiškai prižiūrėti aplinką ir tvarkytis namuose. Dalyviai lanko dailės meno, keramikos lipdinių, vytelių pynimo, vilnos vėlimo ir dailiųjų rankdarbių būrelius.

Centre susipažinę ir susidraugavę projekto nori ir savo šventes švęsti kartu. Šį mėnesį visi drauge mokėmės, kaip paruošti šventę savo draugams, kaip pasirinkti maistą ir serviruoti stalą, kad susitikimas su draugais būtų malonus. Nufotografavome keletą mūsų išbandytų receptų.

O tada visi sveikino Mildą gimtadienio proga! Buvo pjaustomas tradicinis gimtadieninis tortas, pilstoma arbata. Jubiliatė sulaukė daug šiltų, nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų.

 

     

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114