Naujienos

2018 05 04

KOMPLEKSINĖS SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGOS AKLIESIEMS

Kompleksinių socialinės reabilitacijos paslaugų akliesiems (KSRPA) tikslas – atkurti ir ugdyti aklojo asmens gebėjimus orientuotis erdvėje bei judėti savarankiškai, įtvirtinti kasdienio gyvenimo įgūdžius, didinančius galimybes gyventi savarankiškai.

Paslaugos teikiamos akliesiems asmenims nuo 16 metų, kuriems nustatytas abiejų akių aklumas.

Prioritetas gauti KSRPA teikiamas darbingo amžiaus akliesiems asmenims.

Visos KSRPA paslaugos, reikalinga įranga ir priemonės suteikiamos nemokamai.

Maksimali KSRPA teikimo trukmė – iki 30 kalendorinių dienų, kurių metu bus teikiamos kvalifikuotų specialistų, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos.

Pagal kompleksinių SRPA teikėjo specialistų komandos sudarytą planą aklajam asmeniui bus teikiamos (individualiai ar grupėse 4 – 10 aklųjų asmenų) šios paslaugos: orientacijos erdvėje ir savarankiško judėjimo (mobilumo), kasdienių įgūdžių, komunikacinių įgūdžių ugdymo, medicinos psichologo pagalbos, profesinio konsultavimo ir orientavimo.

Šias KSRPA teikia kvalifikuoti specialistai:

-       socialinis darbuotojas

-       medicinos psichologas

-       specialusis pedagogas (tiflopedagogas)

-       kompiuterinio raštingumo specialistas

Nuo 2018 m. paslaugas teikia VšĮ „Vilties žiedas“.

Paslaugas valstybės biudžeto lėšomis finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Pageidaujančius gauti KSRPA kviečiame susisiekti su VšĮ „Vilties žiedas“ socialine darbuotoja telefonu (8-37) 345564 arba kreiptis elektroniniu paštu info@viltiesziedas.lt .

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114