Naujienos

2017 12 06

Maloniai kviečiame dalyvauti viešosios įstaigos „Vilties žiedas“ kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamoje apskrito stalo diskusijoje „Aktualūs profesinės reabilitacijos paslaugų organizavimo ir teikimo klausimai“.

Diskusija vyks 2017 m. gruodžio 11 d. (pirmadienį) VšĮ Palangos reabilitacijos ligoninėje.

Apskrito stalo diskusija skirta aptarti bendradarbiavimo tarp profesinės reabilitacijos paslaugas organizuojančių bei koordinuojančių institucijų ir paslaugas teikiančių įstaigų klausimus, siekiant užtikrinti paslaugų prieinamumą, efektyvumą ir atitikimą šiandienos darbo rinkos reikalavimams.

Diskusijoje kviečiami dalyvauti profesinės reabilitacijos paslaugų teikėjai, Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai, Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kitų suinteresuotų organizacijų atstovai.

Apskrito stalo diskusijos programą rasite prisegtame faile. Maloniai prašome apie savo dalyvavimą pranešti el.paštu info@viltiesziedas.lt arba telefonu (8-37) 756207.

 

2017 12 11 Apskrito stalo diskusijos darbotvarkė

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114