Naujienos

2017 09 14

DĖMESIO!

SPECIALIZACIJOS KURSAI „MASAŽO PAGRINDAI“

Kviečiame į specializacijos kursus „Masažo pagrindai“, skirtus asmenims, baigusiems medicinos, odontologijos, odontologinės priežiūros, reabilitacijos, kineziterapijos, ergoterapijos, bendrosios praktikos slaugos, slaugos, akušerijos, grožio terapijos, kosmetologijos, higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos, taikomosios fizinės veiklos, felčerio laboranto, medicininės diagnostikos laboranto, sanitarijos felčerio studijų programas.

Programos trukmė: 160 val. (8–10 sav.).
Kursų kaina: 330 Eur.
Kursai rengiami 6-10 asmenų grupei.
Kursų vieta: A. Juozapavičiaus pr. 7C, Kaunas

Asmenims, išklausiusiems programą „Masažo pagrindai“ ir gavusiems teigiamus įvertinimus, bus išduodamas VšĮ „Vilties žiedas“ specializacijos pažymėjimas, kuris suteiks galimybę taikyti masažo paslaugas gydymo įstaigose, sveikatingumo įmonėse, masažo ir SPA centruose.
Užsiregistruoti galima telefonu 861541616 arba el. paštu: g.prevelyte@viltiesziedas.lt


Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114