Naujienos

2017 06 01

 VšĮ „Vilties žiedas“, bendradarbiaudama su Kauno kolegija, įgyvendina pagal Kauno miesto savivaldybės programą „Iniciatyvos Kaunui“ remiamą projektą „Savanoriškos veiklos skatinimas darbui su negalią turinčiais asmenimis Kauno mieste“.

Kviečiame iniciatyvius jaunuolius vasarą dirbti savanoriais Kaune su negalią turinčiais vyresnio mokyklinio amžiaus vaikais ir jaunuoliais. Veiklos apims asistavimą užimtumo specialistams, socialiniams darbuotojams, edukacinių, laisvalaikio, fizinio aktyvumo ir kitokio pobūdžio užsiėmimų vedimą, pagalbą organizuojant dienos centro veiklas.

Savanoriams birželio 20-21 dienomis organizuojami mokymai.

Nepraleiskite progos ir pasinaudokite galimybe įgyti naujos patirties, turiningai praleisti laisvalaikį, užmegzti naujus ryšius.

Susidomėjusius birželio 2 d. 10 val. kviečiame į susitikimą, kuriame plačiau sužinosite apie projektą bei savanorystės privalumus.

Susitikimas vyks Kauno kolegijoje, Pramonės g. 22, 421 auditorijoje.

Maloniai laukiame atvykstant.

 

 

  

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“

 

 

Savanoriškos veiklos skatinimas darbui su negalią turinčiais asmenimis Kauno mieste

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114