Naujienos

2018 12 13

PATEIKTI SIŪLYMAI DĖL PROFESINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ SISTEMOS TOBULINIMO

Šiuo metu rengiamas Lietuvos Respublikos užimtumo įstatymo Nr. XII-2470 ir Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo Nr. I-2044 pakeitimo projektas. Šių įstatymų pakeitimai iš esmės pakeis profesinės reabilitacijos paslaugų sistemą.

Profesinės reabilitacijos paslaugos skirtos neįgaliesiems, dėl sveikatos problemų dalinai praradusiems darbingumą. Tai daugiau nei vien profesijos mokymas. Profesinės reabilitacijos ciklą sudaro asmens profesinių gebėjimų įvertinimas, profesinis orientavimas ir konsultavimas, profesinių gebėjimų atkūrimas arba naujų išugdymas bei pagalba įsidarbinant. Pagal šiuo metu galiojančią tvarką visos šios paslaugos neįgaliajam suteikiamos viename iš profesinės reabilitacijos centrų, kurių kartu su filialais Lietuvoje yra šešiolika. Priėmus teisės aktų pakeitimus, profesinės reabilitacijos paslaugos būtų teikiamos dalimis, viešųjų pirkimų būdu pasitelkiant atskirų paslaugų teikėjus. Už šių paslaugų teikimo organizavimą būtų atsakinga Užimtumo tarnyba. Plačiau

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114