Naujienos

2022 01 21

Viešoji įstaiga „Vilties žiedas“ pradeda įgyvendinti projektą „Viena stotelė“, kurio tikslas – įkurti centrą, kuriame bus teikiamos socialinės kompleksinės ir psichinės sveikatos stiprinimo paslaugos, užtikrinančios vaikų ir jų šeimų gerovę.
Projektas yra finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis.

„Viena stotelė“ centre bus užtikrinama daug paslaugų, reikalingų vaikui ir šeimai, atitinkančių jų individualius poreikius ir situaciją – tai psichologinės konsultacijos ir psichosocialinė pagalba, mediacijos, teisinės, psichiatro paslaugos, pagalba vaikams ir suaugusiems dėl priklausomybių, psichosocialinė pagalba moterims, patiriančioms smurtą, vienišoms mamoms, pagalba dėl neįgalių šeimos narių, tėvystės įgūdžių individualios konsultacijos bei grupiniai mokymai. „Viena stotelė“ centre vaikai ir šeimos galės gauti intensyvios krizės įveikimo pagalbą, bus teikiama laikino apnakvindinimo paslauga, sukuriant vaikui ir šeimai tinkamą, saugią aplinką. Centre dirbs apie 20 specialistų, kurie užtikrins paslaugų prieinamumą ir sėkmingą krizinių atvejų sprendimą.

„Viena stotelė“ projekto metu  bus vykdomi įvairūs atvejo vadybininkų bei socialinių darbuotojų mokymai, siekiant tobulinti kompetencijas, reikalingas darbe su vaikais ir šeimomis. Planuojama apmokyti ne mažiau kaip 20 atvejo vadybininkų ir socialinių darbuotojų darbui su šeima.

Planuojama, kad „Viena stotelė“ centro paslaugas gaus 150 asmenų, projekto trukmė – 30 mėnesių. Projekto įgyvendinimui skiriama suma - 700 000 Eur.
Projektas bus vykdomas Kaune, adresu Juozapavičiaus pr. 7 G.

Dėl informacijos maloniai kviečiame kreiptis:
tel.: (8 37) 209643, el.p.: a.celkiene@viltiesziedas.lt 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114