Naujienos

2018 05 25

 

Viešoji įstaiga „Vilties žiedas“ pradeda įgyvendinti projektą „Atrask ir įvertink save darbinėje veikloje“, kurio tikslas – teikiant socialinės integracijos paslaugas Kauno regione, padėti neįgaliesiems ir socialinės pašalpos gavėjams integruotis į darbo rinką. Projektą finansuoja Europos socialinis fondas.

Projekto tikslas – suteikti profesinio orientavimo ir konsultavimo paslaugas bei pagerinti žmogaus motyvaciją mokytis ar ieškotis darbo.

Projekto veikloje dalyvaus 255 tikslinės grupės asmenys. Bus atliekamas kiekvieno dalyvio individualus poreikių ir galimybių vertinimas, siekiant tinkamai įvertinti asmens profesinius gebėjimus, galimybes mokytis ir/ar dirbti konkretų darbą, ugdomi praktiniai darbo įgūdžiai.

Projektas įgyvendinamas Kauno mieste, Kauno rajone, Birštone, Jonavoje ir Kaišiadorių rajone.

Maloniai kviečiame Kauno regiono gyventojus pasinaudoti galimybe geriau pažinti save, įvertinti turimus ir atrasti naujus gebėjimus, įgyti naujų žinių, praplėsti akiratį.

Smulkesnės informacijos prašome teirautis tel. 8 37 756207 arba j.kubiliene@viltiesziedas.lt 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114