Naujienos

2018 05 10

VIEŠOJI ĮSTAIGA

Viešoji įstaiga „Vilties žiedas“ pradeda įgyvendinti projektą „Žalia šviesa veikliems“. Projektą finansuoja Europos socialinis fondas pagal 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – skatinti vyresnio darbingo amžiaus žmonių aktyvumą siekiant jų grįžimo bei išlikimo darbo rinkoje ar įsitraukimo į savanorišką veiklą

 Projekte kviečiami dalyvauti vyresnio darbingo amžiaus asmenys (nuo 55 metų iki pensijinio amžiaus). Projekto dalyviai bus pakviesti tapti savanoriais, dalyvaus savanorystės sampratos ir jos teikiamos naudos mokymuose, kuriuose bus pristatomas savanorystės įprasminimas, patirties perdavimas, saviraiškos galimybės, bus vykdomi bendrųjų ir specialiųjų gebėjimų darbui mokymai.

Dalyviams numatyti motyvaciniai mokymai. Mokymosi visą gyvenimą idėjos plėtra pripažįstama kaip viena svarbiausių priemonių socialinei atskirčiai mažinti. Verta atkreipti dėmesį, kad šie motyvaciniai mokymai turi savo specifiką, yra pagrįsti aktyviais mokymosi metodais. Bus vykdomas kiekvieno dalyvio individualus poreikių ir galimybių vertinimas, siekiant tinkamai įvertinti asmens profesinius gebėjimus, galimybes mokytis ir/ar dirbti konkretų darbą. Dalyviams bus sudaryta galimybė  įgyti  bendrųjų gebėjimų,  įgalinančių žmones turėti aktyvų socialinį gyvenimą ir išlikti konkurencingiems darbo rinkoje. Projekto trukmė iki 2019 m. rugsėjo mėn.

Smulkesnės informacijos prašome teirautis tel. 8 37 345564 arba j.kubiliene@viltiesziedas.lt

 

 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114