Naujienos

2016 07 20

 

 

VASAROS DIENOS CENTRAS VAIKAMS

Siekiant išplėsti dienos socialines paslaugas vaikų mokyklinių atostogų metu, VšĮ „Vilties žiedas“ parengė projektą „Dienos socialinių paslaugų vaikams su intelekto negalia organizavimas Kauno mieste“. Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

Projekto veiklos startavo 2016 m. liepos 4 d. ir yra skirtos Kauno miesto vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams su intelekto negalia užimtumui vasaros atostogų metu organizuoti. Bendradarbiaujant su Kauno Jono Laužiko specialiąja mokykla į dienos centrą buvo pakviesti šios mokyklos vyresniųjų klasių moksleiviai. Stovyklos organizatoriai siekia, kad vaikai praleistų vasarą įdomiai ir naudingai, praktiškai pažintų skirtingas profesijas, darbines veiklas ir mokytųsi naujų kasdienių įgūdžių.

Jau pirmoji dienos centro pamaina, kuri truks iki liepos 29 dienos, pažėrė vaikams įdomių staigmenų. Apsipratus su dienos centro patalpomis ir susipažinus su jų užimtumo veiklas organizuojančiais specialistais bei jiems padedančiais savanoriais, vykome į susitikimą su ugniagesiais gelbėtojais. Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos pareigūnai papasakojo apie ugniagesio gelbėtojo darbą, leido iš arti apžiūrėti ugniagesių gelbėtojų darbe naudojamą techniką, pademonstravo, kaip veikia gesinimo švirkštas ir garsioji ugniagesių sirena. Jau kitą savaitę vaikai susipažino su greitosios pagalbos medikų darbu, mokėsi paprasčiausių pirmosios pagalbos suteikimo veiksmų.

Ekskursijos į kitas gamybines įmones ir susipažinimas su kitokiomis profesijomis vaikų dar laukia ateinančiomis savaitėmis. Numatytos ir išvykos į kitas asmenims su proto negalia paslaugas teikiančias organizacijas – tai projekto partneriai Kauno „Arkos“ bendruomenė ir Kauno neįgalaus jaunimo užimtumo centras. Čia vaikai galės kartu su vyresniais dalyviais - „mentoriais“ dalyvauti bendroje darbinėje ir kasdienėje veikloje. Visose išvykose vaikus lydi dienos centro specialistai ir savanoriai.

Šiuo metu renkama vaikų grupė antrajai dienos centro pamainai, kuri truks nuo 2016-08-01 iki 2016-08-26 dienos. Vienoje pamainoje dalyvauja iki 12 vaikų, turinčių lengvą arba vidutinę intelekto ar kompleksinę negalią. Dienos centras veikia VšĮ „Vilties žiedas“ Socialinių paslaugų centre, įsikūrusiame naujai rekonstruotame pastate A. Juozapavičiaus pr. 7 G Kaune. Dienos centre organizuojamas vaikų užimtumas: edukacinės veiklos, darbinių įgūdžių ugdymo užsiėmimai, mankštos, socialinių įgūdžių ir kūrybiškumo lavinimo užsiėmimai. Centro darbo laikas – nuo 8 iki 17 valandos (penktadieniais iki 16 val.). Nors centro dienotvarkė gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų, organizuojamų išvykų laiko ir užsiėmimų vadovų fantazijos, apie išvykas bei specialius užsiėmimus tėveliai informuojami iš anksto.

Daugiau informacijos teirautis:

  • Telefonu (8-37) 34 55 64, 8-616 97001
  • El.paštu: info@viltiesziedas.lt 
  • Atvykus į  VšĮ „Vilties žiedas“ Socialinių paslaugų centrą, A.Juozapavičiaus pr. 7G,  

 

Projekto vykdytojas VšĮ „Vilties žiedas“

Projekto partneriai: SIŽGB „Kauno viltis“, Kauno „Arkos“ bendruomenė“, Kauno neįgalaus jaunimo užimtumo centras.

 

                                        

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114