Naujienos

2016 09 05

VšĮ „Vilties žiedas“ kartu su partneriais SIŽGB "Kauno viltis", Kauno "Arkos" bendruomene ir Kauno neįgalaus jaunimo užimtumo centru  įgyvendimo Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui“ projektą “Dienos socialinių paslaugų vaikams su intelekto negalia organizavimas Kauno mieste”. Projeko metu darbuotojai įgijo neįkainojamos patirties dirbant su intelekto negalią turinčiais vaikais. Šia dienos stovykla ypatingai buvo patenkiti ir tėveliai. Dalinamės gauta  gražia padėka:

 

Gerbiamieji „Vilties žiedo“ darbuotojai,

   Dėkojame visam VšĮ „Vilties žiedo“ kolektyvui ir vadovams už suorganizuotą Dienos centro vaikų vasaros stovyklą vaikams  su intelekto negalia. Tai pranoko mūsų šeimos lūkesčius, nes toks kokybiškas vaikų su intelekto negalia užimtumas ir dėmesys jiems bei jų ugdymui suteikė mūsų sūnui J.R, turinčiam Dauno sindromą, daug naujų įgūdžių, kūrybiškai ir įvairiapusiškai lavinant savo sugebėjimus ir talentus. Įvairūs užsiėmimai, susitikimai su įvairių profesijų žmonėmis bei ekskursijos ženkliai pagilino jo žinias, integruojantis į visuomenę.

Stebėjomės su kokiu užsidegimu jis kiekvieną rytą keldamasis skubėjo į šią stovyklą, ir koks laimingas su pakilia nuotaika grįždavo vakare namo, dalindamasis su namiškiais patirtais įspūdžiais.

Ypač dėkojame visam „Vilties žiedo“ darbuotojų kolektyvui už ypatingą ir jautrų  dėmesį, pagarbą, kompetenciją ir ugdančią meilę  visiems stovyklos vaikams.

Taip pat dėkojame už tėveliams skirtą susitikimą su soc.m.dr. Gedu Malinausku, „Arkos“ bendruomenės Kaune vadovu, kuris supažindino su intelekto negalią turinčių žmonių raidos ir ugdymo ypatumais.

Linkime sėkmingai tęsti pradėtus puikius darbus ir tikimės, kad  tokios vasaros stovyklos ir ateityje palydės vaikus su intelekto negalia prasmingu ir kūrybišku gyvenimo keliu, ugdant ir brandinant jų žmogiškąją vertę.

Pagarbiai ir su dėkingumu,

D.R ir L.R

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114