Naujienos

2016 06 22

VIEŠOJI ĮSTAIGA


 

VASAROS DIENOS CENTRAS VAIKAMS

KADA:

I pamaina - nuo liepos 4 iki liepos 29 d;

II pamaina - nuo rugpjūčio 1 iki 26 d.

 

DIENOS CENTRE LAUKIAME vyresnio mokyklinio amžiaus vaikų (nuo 14 metų ir vyresnių) su intelekto ar kompleksine negalia.

Dienos centro veiklos skirtos vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams su intelekto negalia. Įvairių užsiėmimų ir bendrų veiklų metu bus siekiama ugdyti jų savarankiškumą, bendravimo įgūdžius, kūrybiškumą, pagal individualias galimybes ir polinkius praktinėje veikloje bei išvykų metu padedama pažinti įvairius darbus ir profesijas.

IŠVYKOS

Dienos centro veiklose numatytos išvykos į kitas projekto partnerių organizacijas, kur vaikai galės stebėti ir kartu su vyresniais dalyviais - „mentoriais“ dalyvauti bendroje darbinėje ir kasdienėje veikloje. Vaikų su negalia pažinimo akiratis ir praktinis supratimas apie darbinę veiklą bus plečiamas organizuojant jiems išvyką į socialines įmones. Visose išvykose vaikus lydės dienos centro specialistai ir savanoriai. Apie šias išvykas vaikų tėvai (globėjai) bus informuojami iš anksto.

 

SUSITIKIMAS SU TĖVAIS IR GLOBĖJAIS

Dienos centrą lankančių vaikų tėvelius ir globėjus pakviesime į susitikimą, kurio metu supažindinsime su vaikų veikla dienos centre, jų pasiekimais bei pasidalinsime informacija apie vaikų su negalia auklėjimo ypatumus, jų galimybių vertinimą, kryptingo ugdymo planavimą.

KUR:

VšĮ „Vilties žiedas“ Socialinių paslaugų centras,

A.Juozapavičiaus pr. 7G (Žemieji Šančiai), Kaunas

KAIP  UŽSIREGISTRUOTI:

  • Telefonu (8-37) 34 55 64, 8-616 97001
  • El.paštu: info@viltiesziedas.lt 
  • Atvykus į  VšĮ „Vilties žiedas“ Socialinių paslaugų centrą, A.Juozapavičiaus pr. 7G, Kaunas

 

REGISTRUOJANTIS PRAŠOME PATEIKTI:

Dienos centrą norinčio lankyti vaiko asmens dokumento kopiją.

Gydytojo pažymą apie vaiko sveikatos būklę (tinka pažymos, kurią gaunate mokyklai, kopija).

Taip pat paprašysime užpildyti prašymą dėl dienos centro lankymo, anketoje pateikti pagrindinę informaciją apie savo vaiką bei pasirašyti dienos centro paslaugų sutartį.

Dienos centro veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Dienos socialinių paslaugų vaikams su intelekto negalia organizavimas Kauno mieste“. Projektas finansuojamas Kauno miesto savivaldybės ir projekto partnerių lėšomis.

Projekto vykdytojas VšĮ „Vilties žiedas“

Projekto partneriai: bendrija „Kauno viltis“, Kauno „Arkos“ bendruomenė“,

Kauno neįgalaus jaunimo užimtumo centras.

 

Telefonai pasiteiravimui:

(8-37) 34 55 64, 8-616 97001

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114