Naujienos

2018 06 22

VšĮ „Vilties žiedas“ įgyvendindama projektą „Už skaidrią Lietuvą“ organizuoja įvadinius renginius tema „Korupcija ir kyšininkavimas“, kuriais siekiama suteikti žinių apie dažniausiai pasitaikančias korupcijos apraiškas, korupcijos žalą visuomenei ir valstybei, pateikiamos rekomendacijos, kaip elgtis susidūrus su korupcijos ar kyšio reikalavimo atvejais viešąsias paslaugas teikiančioje sveikatos sistemoje.

Birželio 21 dieną vyko jau dešimtas toks renginys Kauno mieste, kuriame dalyvavo neįgalieji iš Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro, SIŽGB „Kauno viltis“, VšĮ „Būkime drauge“ ir Vilijampolės socialinės globos namų grupinio gyvenimo namų. Keturi įvadiniai renginiai buvo organizuoti Šakių rajone, Plokščių kaime. Projekto teminiai renginiai „Ne korupcijai – Strėvininkų globos namų gyventojų atvejis“, skirti globos namuose gyvenantiems neįgaliesiems, vyko Strėvininkų socialinės globos namuose.

Renginius veda patyrę teisininkai ir socialinių paslaugų specialistai. Dar dešimt įvadinių renginių „Korupcija ir kyšininkavimas“ bus organizuojami Kaune šių metų rudenį. Renginiuose kviečiami dalyvauti neįgalieji, kurie naudojasi sveikatos priežiūros ir/arba socialinės apsaugos sistemos paslaugomis.

VšĮ „Viltis žiedas“ projektą „Už skaidrią Lietuvą“ įgyvendina kartu su partneriais - asociacija „Socialinių inovacijų tinklas“, VšĮ „Demokratinės politikos institutas“ ir Strėvininkų socialinės globos namais. Projekto tikslas - padidinti visuomenės nepakantumą korupcijos apraiškoms, ugdyti ir gerinti visuomenės sąmoningumo lygį, susiduriant su korupcijos apraiškomis.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas” 10.1.2-ESFA-K-917 priemonę „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos”. Projektas bendrai finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114