ECDL testavimo centras

Viešoji įstaiga „Vilties žiedas“ yra Įgaliotasis Europos kompiuterių vartotojo pažymėjimo (ECDL) Testavimo Centras.

ECDL programos moduliai:

Kas yra ECDL?

ECDL (angl. European Computer Driving Licence) yra visame pasaulyje pripažinta kompiuterio vartotojo kvalifikacijos pripažinimo ir patvirtinimo sistema.

Pažymėjimas pripažintas 137 pasaulio šalyse, įskaitant Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Norvegiją, Švediją, Suomiją, Kanadą, Australiją, Egiptą.

ECDL standartas remiasi tuo, ką kompiuterio vartotojas turi žinoti apie informacijos technologiją ir asmeninius kompiuterius bei kokius asmeninių kompiuterių ir populiariausios jų taikomosios programinės įrangos panaudojimo įgūdžius jis turi įgyti. ECDL standarto numatytos būtinos žinių sritys ir įgūdžių grupės yra aprašytos ECDL programoje.

ECDL programos tikslas – išvardinti faktus, kuriuos reikia žinoti, bei įgūdžius, kuriuos reikia įgyti pagal standarto reikalavimus. ECDL programoje nekalbama apie mokymo metodus, technologiją ir programas. Ja yra numatyta vieningi visai Europai kompiuterinio raštingumo egzaminų reikalavimai ir tų egzaminų laikymo tvarka.

ECDL yra visame pasaulyje pripažįstamas dokumentas. Jis skirtas palengvinti įdarbinimo procedūras ir užtikrinti darbdavį, kad pretendentai į darbo vietą ir jau dirbantys asmenys sugeba dirbti kompiuteriu ir naudotis įprastomis programomis. ECDL yra žinias ir kompetenciją patvirtinantis pažymėjimas, kuris remiasi vieninga pripažinta ECDL programa.

Nepriklausomai nuo to ar jūs esate patyręs ir kompetetingas asmeninio kompiuterio (AK) vartotojas, ar tik pradedantysis šioje srityje, ECDL kursai padeda jums įgyti ir susisteminti žinias bei tapti tarptautiniu mastu pripažįstamo ir tas žinias patvirtinančio sertifikato turėtoju.

ECDL sertifikatas liudija, kad jūsų žinios atitinka patvirtintą ECDL programoje reikalingų žinių lygį.

Kuo naudinga ECDL?

Šiandien darbo kompiuteriu įgūdžiai žmonėms tampa vis svarbesni visose gyvenimo srityse. ECDL yra informacijos technologijos pažymėjimas visiems piliečiams. Jis skirtas tiems, kam reikia arba kurie nori žinoti, kaip naudotis asmeniniu kompiuteriu. Šis pažymėjimas tinka visų specialybių darbuotojams – ir tik žengiantiems į darbo rinką, ir bet kokio amžiaus žmonėms.

ECDL privalumai:

  • įvertinami kiekvieno asmens įgūdžiai informacijos technologijos srityje;
  • naujoviškas ir aiškus metodas įgūdžiams patikrinti ir įvertinti;
  • pateikiamas efektyvus informacinės visuomenės švietimo ir mokymo modelis;
  • formuojamas visuomenės supratimas apie aktyvaus dalyvavimo informacinės visuomenės raidoje privalumus;
  • lankstus ir visiems prieinamas kvalifikacijos tobulinimo būdas, leidžiantis jo siekti bet kurioje ECDL programą vykdančioje šalyje. 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114