Integrali pagalba asmens namuose

Integrali pagalba asmens namuose (slauga ir dienos globa) – tai slaugos paslaugos, teikiamos asmens namuose, kuriomis siekiama tenkinti asmens slaugos poreikius namų sąlygomis, skatinant kliento savarankiškumą ir gerinant asmens gyvenimo kokybę.
Dienos socialinė globa asmens namuose – tai paslaugos, kurias teikiant asmeniui, tenkinami socialinių paslaugų poreikiai.

Integralios pagalbos tikslas – teikti kokybišką, kompleksinę, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujančią pagalbą dienos metu asmens namuose ir sudaryti sąlygas klientui kiek įmanoma ilgiau likti gyventi savo namuose, neprarandant ryšio su artimaisiais, bei gauti reikiamą kvalifikuotą pagalbą (slaugą ir socialinę globą) namuose, išvengiant stacionarios institucinės globos.

Paspaudę ant šios nuorodos rasite „Integralios pagalbos asmens namuose“ paslaugų specifikacijas (pdf)


Paslaugų gavėjai:

  •  Asmenys kuriems nustatyta sunki negalia

Paslaugos periodiškumas:

Paslaugos asmenims teikiamos nuo 2 iki 8 val. per dieną iki 7 kartų per savaitę, pagal kiekvienam asmeniui nustatytą paslaugų apimtį ir kiekius, kuriuos, vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2014-09-03 įsakymu Nr. 30-2631 „Dėl asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ nustato Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Socialinės globos skyrimo komisija.

Kreipiantis dėl paslaugų reikalingi dokumentai:

  • asmens (vieno iš suaugusių šeimos narių) ar jo rūpintojo, globėjo užpildytas prašymas – paraiška (forma SP-8)
  • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas, asmens tapatybės kortelė, leidimas laikinai ar nuolat gyventi Lietuvoje (ne ES valstybių narių piliečiams);
  • neįgaliojo pažymėjimas;
  • darbingumo lygio pažyma, išduota Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos;
  • pažyma apie nustatytą specialųjį nuolatinės slaugos poreikį (forma SPS-1) arba nustatytą specialųjį nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikį (forma SPP-2), išduota Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos, jeigu yra nustatyti specialieji poreikiai;
  • teismo nutartis dėl globos ar rūpybos nustatymo (jei asmeniui nustatyta globa ar rūpyba);
  • sveikatos priežiūros įstaigos užpildytas medicinos dokumentų išrašas (F027/a), kuriame būtina informacija apie asmens sveikatos būklę, su patvirtinimu, kad asmuo neserga ūmiomis infekcinėmis ar kitomis pavojingomis užkrečiamomis ligomis.

Veikla vykdoma Vilniuje
Telefonas pasiteiravimui: +370 615 41616

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114