Informacija pageidaujant gauti apgyvendinimo savarankiško gyvenimo namuose paslaugas

Pageidaujantis gauti paslaugas asmuo ar jo globėjas, rūpintojas dėl apgyvendinimo savarankiško gyvenimo namuose turi kreiptis pagal gyvenamąją vietą į seniūnijos socialinį darbuotoją arba socialinių paslaugų skyriaus darbuotojus, užpildydamas prašymą – paraišką socialinėms paslaugoms gauti. Priėmus sprendimą prašymą tenkinti, asmuo apgyvendinamas savarankiško gyvenimo namuose savivaldybės siuntimu. Pateikti prašymą galima ir tiesiogiai Mišrių socialinių paslaugų centrui, atvykus į vietą arba elektroniniu paštu.

Kreipiantis dėl apgyvendinimo savarankiško gyvenimo namuose būtina pateikti šiuos dokumentus:

  1. Asmens tapatybės dokumentą (pasas, Lietuvos piliečio asmens tapatybės kortelė, vaiko gimimo liudijimas);
  2. Neįgaliojo pažymėjimas (darbingumo lygio pažymą, pažyma dėl specialiųjų poreikių lygio nustatymo).
  3. Medicinos dokumentų išrašą iš sveikatos priežiūros įstaigos (forma 027/a), kuriame turi būti nurodyta konkreti diagnozė (diagnozės) ir informacija apie asmens sveikatos būklę.
  4. Pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą.

Kontaktai: VšĮ „Vilties žiedas“ Mišrių socialinių paslaugų centras, Dvaro g. 6, Plokščių k., Šakių raj. Tel.(8-345) 57514

 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114