Paslaugų įkainiai

Mišrių socialinių paslaugų centre teikiamų šeimos paramos tarnybos, socialinės rizikos šeimoms bei krizinėje situacijoje atsidūrusiems šių šeimų nariams, jų vaikams paslaugų įkainiai yra: suaugusiam asmeniui mėnesiui – 246 eurai, vyresniam kaip 1 metų vaikui – 123 eurai.

Apgyvendinimo savarankiško gyvenimo namuose paslaugos vieno mėnesio kaina asmeniui yra 217,00 Eur.

 Į bendrą paslaugos kainą įskaičiuota socialinio darbuotojo ir socialinio darbuotojo padėjėjo paslaugos, naudojimasis centre esančia skalbimo ir lyginimo įranga, gyventojams skirtos virtuvėlės buitine įranga ir buitiniais reikmenimis, kompiuteriu, centro ryšio priemonėmis (telefonas, faksas, internetas). Už centre teikiamas komunalines paslaugas centre gyvenantis asmuo moka atskirai. Savarankiško gyvenimo namų gyventojai pragyvenimo išlaidas (maistas, apranga, higienos prekės, vaistai ir kt.) apmoka nuosavomis lėšomis.

Dėl lėšų už apgyvendinimo savarankiško gyvenimo namuose paslaugas kompensacijos asmuo gali kreiptis į savivaldybę pagal gyvenamąją vietą.

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114