Pakavimo - fasavimo darbų paslaugos

Viešoji įstaiga „Vilties žiedas“ 2011 m. birželio 16 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Strėvininkų socialinės globos namais (Kaišiadorių r. sav., Mūro Strėvininkų kaimas, buvusios Oginskio rūmų patalpos) ir įdarbino neįgaliuosius pagal nuotolinio darbo sutartis.

Viešosios įstaigos „Vilties žiedas“ tikslas – sumažinti Strėvininkų socialinės globos namų gyventojų socialinę atskirtį, įprasminti ir pagerinti jų gyvenimą, aprūpinant neįgaliuosius nuolatiniu darbu.

Strėvininkų socialinės globos namų padalinyje dirba 9 (devyni) neįgalieji ir asistentai (dirbama pagal Viešosios įstaigos „Vilties žiedas“ sutartis su UAB „Drūtsraigtis“ ir UAB „Ginestra“). Tai bene vienintelis atvejis Lietuvoje, kai įdarbinti ir dirba proto ar psichikos negalią turintys žmonės. Padedant socialiniams ir kitiems darbuotojams, asistentams, panaudojant reikiamus įrankius, mašinas bei įrengimus atlieka pakavimo, svėrimo, rūšiavimo, fasavimo darbus. Šiuos darbus bei operacijas neįgalieji įsisavina sėkmingai, atlieka greitai, labai kruopščiai ir kokybiškai. Todėl visus gamybinius – sutartinius įsipareigojimus atliekame laiku ir pilnai.
Neįgaliųjų dalyvavimas gamyboje (darbe) mažina socialinę atskirtį, įprasmina ir pagerina jų gyvenimą, stiprina sveikatą.

 

 

 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114