Profesinių gebėjimų įvertinimas

Tai asmens fizinių bei psichosocialinių profesinių gebėjimų įvertinimas bei įvertinimo rezultatų palyginimas su būsimos darbo vietos/profesijos keliamais reikalavimais.

Profesinių gebėjimų įvertinimas yra atliekamas taikant standartizuotas metodikas ir metodus, kurie jau daugelį metų yra taikomi bei tobulinami Europos šalyse bei JAV. Atlikus įvertinimą, profesinės reabilitacijos specialistų komanda parengia rekomendacijas dėl:

  • galimybių dirbti būsimą darbą;
  • dėl prarastų profesinių gebėjimų atkūrimo, esamų, bet nepakankamų, lavinimo bei naujų išugdymo;
  • dėl darbo vietos pritaikymo (esant poreikiui).

Įdarbinimo vadybininkai konsultuoja neįgaliuosius apie darbo rinkos poreikį atitinkamoms profesijoms bei apie esamas galimybes įgyti naują profesiją. Šiame etape yra sudaroma individuali profesinės reabilitacijos programa, kurioje yra numatomos profesinio orientavimo bei konsultavimo paslaugos (jei asmeniui reikia), profesinių gebėjimų atstatymo ar naujų išugdymo paslaugos (jei asmeniui reikia) bei pagalba įsidarbinant.

Trukmė: 4 d.d.

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114