Bendradarbiavimo su partneriais veiklų organizavimas ir vykdymas

 

Organizuojant bendradarbiavimo su partneriais veiklas bus siekiama suvienyti profesinės reabilitacijos srityje veikiančių partnerių (įstaigos, teikiančios profesinės reabilitacijos paslaugas, profesinės reabilitacijos paslaugas organizuojančių bei koordinuojančių įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų, kt. suinteresuotų organizacijų atstovai) veiklas, kuriant šiuolaikinį, profesinės reabilitacijos paslaugų teikimo neįgaliesiems reikalavimus atitinkantį profesinės reabilitacijos paslaugų įstaigų tinklą. Bendradarbiavimo su partneriais veiklos vyks organizuojant apskrito stalo diskusijas, kurios skirtos susipažinti su profesinės reabilitacijos paslaugas teikiančių įstaigų veikla, pasidalinti gerąja patirtimi, taikant patvirtintas profesinės reabilitacijos paslaugų teikimo metodikas ir reikalavimus specialistams, aptarti duomenų kaupimo tvarkos rengimo ir kitus klausimus. Bus suorganizuotos ir įvykdytos ne mažiau kaip 2 apskrito stalo diskusijos, kurių metu bus pristatytos profesinės reabilitacijos programos dalyvių gerosios patirties (sėkmės) istorijos, profesinės reabilitacijos paslaugų teikėjų pranešimai, aplankyta profesinės reabilitacijos paslaugas teikianti įstaiga. 2017 m. gruodžio mėn. bus parengta ir Neįgaliųjų reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pateikta apibendrinta informacija apie įvykusias diskusijas, diskusijų rezultatus bei pasiūlymus dėl profesinės reabilitacijos paslaugų gerinimo, kita aktuali informacija.

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114