Informacijos apie profesinės reabilitacijos paslaugų teikimo neįgaliesiems kokybės gerinimą ir sistemos tobulinimą viešinimas internetu bei spaudoje

 

2017 m. spalio – gruodžio mėn. bus vykdomas informacijos apie profesinės reabilitacijos paslaugų teikimą neįgaliesiems viešinimas internetu, kuriuo siekiama periodiškai viešinti metodinių centrų veiklos rezultatus, profesinės reabilitacijos naujoves, vykstančius nacionalinius ir tarptautinius renginius. Bus parengti ir publikuoti ne mažiau kaip 5 informaciniai pranešimai apie profesinės reabilitacijos paslaugų teikimo neįgaliesiems kokybės gerinimą ir sistemos tobulinimą profesinės reabilitacijos metodinių centrų interneto svetainėse, Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ar neįgaliųjų organizacijų interneto svetainėse ir/ar socialinių tinklų paskyrose.

Informacijos apie profesinės reabilitacijos paslaugų teikimo neįgaliesiems kokybės gerinimą ir sistemos tobulinimą sklaida bus vykdoma ir publikuojant straipsnius regioninėje spaudoje. Straipsnyje pateikiama informacija bus siekiama supažindinti visuomenę su neįgaliesiems teikiamomis profesinės reabilitacijos paslaugomis, metodinių centrų veikla, pristatyti profesinės reabilitacijos naujoves, vykstančius nacionalinius ir tarptautinius renginius, sėkmingus profesinės reabilitacijos pavyzdžius.

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114