Lankstinuko, skirto pristatyti visas šalyje veikiančias profesinės reabilitacijos paslaugas teikiančias įstaigas, jose teikiamas paslaugas, taikomas profesijų mokymo programas, atnaujinimas ir išleidimas

 

Lankstinukas bus skirtas viešinti informaciją apie šalyje veikiančias profesinės reabilitacijos paslaugas teikiančias įstaigas, jose teikiamas paslaugas, taikomas profesijų mokymo programas neįgaliesiems, besidomintiems galimybe dalyvauti profesinės reabilitacijos programoje. 2017 m. spalio mėn. bus surinkta ir apibendrinta informacija apie profesinės reabilitacijos centrus, pagal gautą informaciją atlikti lankstinuke pateikiamos informacijos patikslinimai, atnaujintas ir sumaketuotas lankstinukas. 2017 m. lapkričio mėn. suderinus su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, lankstinukas bus paruoštas spaudai ir išleistas 5000 egz. tiražu. Atnaujintas lankstinukas bus išplatintas su profesinės reabilitacijos paslaugų teikimu neįgaliesiems susijusioms įstaigoms (Lietuvos darbo biržos teritoriniams padaliniams, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skyriams, profesinės reabilitacijos paslaugas teikiančioms įstaigoms, neįgaliųjų visuomeninėms organizacijoms ir kitoms suinteresuotoms organizacijoms).

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114