Mokymų profesinės reabilitacijos srityje dirbantiems specialistams organizavimas ir vykdymas

 

2.1. Įvadinių mokymų neseniai dirbantiems specialistams „Profesinės reabilitacijos paslaugų teikimas skirtingas negalias turintiems asmenims ir paslaugų kokybės užtikrinimas“ organizavimas ir vykdymas.

2017 m. lapkričio mėn. bus vykdomi įvadiniai mokymai neseniai dirbantiems profesinės reabilitacijos specialistams „Profesinės reabilitacijos paslaugų teikimas skirtingas negalias turintiems asmenims ir paslaugų kokybės užtikrinimas“, kuriuose dalyvaus ne mažiau kaip 20 neseniai dirbančių (iki 12 mėn. darbo patirties) profesinės reabilitacijos specialistų. Mokymų metu jie bus supažindinti su galiojančia teisine baze, reglamentuojančia profesinės reabilitacijos paslaugų teikimą, reikalavimais profesinės reabilitacijos paslaugas teikiančioms įstaigoms, su pagrindiniais profesinės reabilitacijos paslaugų kokybės užtikrinimo veiksniais, paslaugų teikimo skirtingas negalias turintiems asmenims metodikomis, reikalavimais specialistams.

2.2. Mokymų profesinės reabilitacijos srityje dirbantiems specialistams “Darbas su negalią turinčiais asmenimis sergančiais epilepsija“ organizavimas ir vykdymas.

2017 m. lapkričio mėn. vyks mokymai “Darbas su negalią turinčiais asmenimis sergančiais epilepsija“, skirti profesinės reabilitacijos srityje dirbantiems specialistams. Mokymų dalyviai bus supažindinti su darbo specifika, dirbant su negalią turinčiais asmenimis, sergančiais epilepsija, bus mokomi identifikuoti dažniausiai iškylančias problemas, aptariami ir pasiūlomi problemų sprendimo būdai. Mokymuose dalyvaus ne mažiau kaip 20 specialistų.

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114