Socialinės paslaugos Kaune

Socialinių paslaugų centras - vienas iš VšĮ „Vilties žiedas“ padalinių,  įsikūręs Kaune, A.Juozapavičiaus pr. 7 G (Šančių seniūnijoje), naujai rekonstruotame ir asmenims su negalia pritaikytame pastate.

Socialinių paslaugų centre suaugusiems asmenims su negalia ir jų šeimos nariams teikiamos dienos centro, dienos socialinės globos ir trumpalaikės globos paslaugos.

PLAČIAU: Socialinių paslaugų centras

 

Dienos centre teikiamos paslaugos suaugusiems asmenims su negalia, kurių tikslas - pagelbėti negalią turintiems žmonėms, užtikrinant turiningą užimtumą, gerinti jų galimybes savarankiškai veikti bendruomenėje, padėti jiems sėkmingai prisitaikyti ir jausti pasitenkinimą savo veikloje. Teikiant paslaugas:

  • Organizuojami užsiėmimai neįgaliesiems dienos centre, atitinkantys jų interesus ir galimybes, siekiant lavinti neįgaliųjų saviraišką ir kūrybiškumą.
  • Teikiama asistentų pagalba neįgaliesiems vykstant į/iš Socialinių paslaugų centrą, sveikatos priežiūros, kitas viešąsias paslaugas teikiančias įstaigas, sprendžiant mokymosi galimybių ar darbo paieškos klausimus.
  • Organizuojami užsiėmimai neįgaliesiems ir jų šeimos nariams, kuriose mokoma kaip valdyti ligą ar negalią, kaip spręsti emocines ar kitas kasdieniame gyvenime iškylančias problemas, kaip pasirūpinti neįgaliaisiais šeimoje, buityje, visuomeniniame gyvenime.
  • Organizuojamos išvyko, ekskursijos, vasaros stovyklos neįgaliesiems ir jų šeimos nariams.

Centre siekiama sudaryti sąlygas lankytojams lavinti kasdienio gyvenimo įgūdžius, atskleisti savo galimybes ir mokytis naujų dalykų, dirbti arba užsiimti jiems patinkančia veikla, bendrauti ir dalyvauti bendruomenės gyvenime.

Pasiteiravimui dėl paslaugų ir visais kitais iškilusiais klausimais, maloniai kviečiame skambinti tel. (8-37) 345564

 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114