Dienos centras

Šiuo metu VšĮ „Vilties žiedas“ vykdo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „2016 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų bendruomenės projektas“. Šį projektą organizacija vykdo jau antrus metus.

VšĮ „Vilties žiedas“ teikia socialines dienos globos paslaugas 15 suaugusių asmenų (0-40 proc. darbingumo) su kompleksine, fizine, psichine ar  proto negalia. Pagal šį projektą, neįgaliesiems teikiamos socialinės reabilitacijos paslaugos, didinamas neįgaliųjų savarankiškumas, užimtumas, gerinama jų gyvenimo kokybė, o jų šeimos nariams tuo metu sudaryta galimybė dirbti ir dalyvauti visuomeniniame gyvenime.

Norinčius lankyti dienos centrą, maloniai kviečiame kreiptis į mūsų organizaciją. Daugiau informacijos suteiksime tel. (8-37) 345564.


                                                                                                                                        

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114