Dienos socialinės globos paslaugos institucijoje (dienos centre) Kaune

VšĮ „Vilties žiedas“ Socialinių paslaugų centre teikiamos dienos socialinės globos paslaugos institucijoje (dienos centre) senyvo amžiaus asmenims su negalia ir sunkia negalia, kurie yra deklaruoti ir faktiškai gyvenantys Kauno mieste.

Paslauga teikiama asmenims, kuriems nustatytas dienos socialinės globos paslaugų poreikis ir priimtas Kauno miesto savivaldybės administracijos sprendimas dėl dienos socialinės globos paslaugų teikimo įstaigoje. Paslaugos senyvo amžiaus asmeniui teikiamos sudarant sąlygas kuo ilgiau jam gyventi savo namuose, savarankiškai tvarkyti savo buitį ir organizuojant pagalbą, suderintą su užimtumu, specialiosios pagalbos priemonėmis, padedančią palaikyti socialinius ryšius su šeima, visuomene ir artimaisiais. Paslaugos teikiamos pagal asmens savarankiškumo lygį, atsižvelgiant į asmens elgesį ir emocijas, jo individualiai nustatytus gebėjimus ir poreikius, organizuojant individualius užsiėmimus arba užsiėmimus nedidelėse grupėse, skirtus struktūruotam aplinkos kūrimui, kalbos ar alternatyvaus bendravimo skatinimui.

Paslaugos trukmė. Paslaugos teikiamos 12 mėn. per kalendorinius metus darbo dienomis. Atsižvelgiant į kiekvieno paslaugos gavėjo individualų poreikį gauti paslaugą, paslauga gali būti teikiama kasdiena arba tik pasirinktomis savaitės darbo dienomis.

Paslaugos pradedamos teikti, kai asmuo sudaro trišalę sutartį su Kauno miesto savivaldybės administracija ir VšĮ “Vilties žiedas”.

Apmokėjimo už paslaugas sąlygos. Paslaugų gavėjas sumoka jam teisės aktais nustatytą kainos dalį, kurios dydis priklauso nuo asmens gaunamų pajamų (20 % visų gaunamų pajamų).

VšĮ „Vilties žiedas“ Socialinių paslaugų centro adresas: A.Juozapavičiaus pr. 7G, Kaunas.

Socialinių paslaugų centro darbo laikas: I – IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 9.00 iki 15.45 val.

Dėl informacijos maloniai kviečiame kreiptis tel.: (8-37) 345564

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114