Dienos socialinės globos paslaugos kliento namuose (Kaune)

Nuo 2021 m. vasario mėn. VšĮ „Vilties žiedas“ teikia Dienos socialinės globos asmens namuose paslaugas Kauno miesto gyventojams. Tai visuma paslaugų, kuriomis asmeniui teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti socialinė pagalba dienos metu. Paslaugos teikiamos suaugusiems asmenims su negalia ir/arba senyvo amžiaus asmenims.

Paslauga teikiama asmenims, kuriems Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriuje nustatytas šios paslaugos teikimo poreikis ir apimtis.
Maksimali paslaugos apimtis – iki 4 val. per dieną, darbo dienomis.

Dėl informacijos maloniai kviečiame kreiptis tel.: (8-37) 345564

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114