Naujienos

2019 04 08

2019 m. balandžio 1 d. Viešoji įstaiga „Vilties žiedas“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su dvejomis Ukrainos įmonėmis: UAB „ДЕЛМЕД“ ir UAB „ИНМАЙСТЕРС“.

UAB „ДЕЛМЕД“ yra plataus ortopedinės produkcijos asortimento kūrėja ir gamintoja. Produkcija yra ir standartinių dydžių, ir gaminama pagal užsakymą individualiems dydžiams bei su tuo susijusios konsultacijos teikiamos Ukrainoje ir kai kuriose Rytų Europos šalyse. Įmonė taip pat gamina ir kuria priemones profilaktikai ir reabilitacijai, techninėms priemonėms veterinarijai.

UAB „ИНМАЙСТЕРС“ – ortopedinių implantų ir instrumentų kūrėja, dizainerė ir gamintoja, implantų veterinarijai, techninių priemonių gyvūnų su galūnių amputacija judėjimui kūrėja ir gamintoja. Savo ūkinę veiklą vykdo Ukrainos ribose, o projektinė ir mokslinio tyrimo veikla vykdoma ir už jos ribų.

Taip pat pasirašėme paslaugų teikimo sutartį su profesoriumi Volodymyr Lukyanchenko atsakingu už kontaktus bendradarbiavimui tarp Lietuvos ir Ukrainos.

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114