Naujienos

2016 11 16

Kiekvienais metais sulaukiame svečiuose Kauno kolegijos dėstytojos Aušros Kavaliauskienės ir Socialinio darbo kurso studentų grupės. Šiemet mūsų įstaigoje lankėsi III kurso būsimieji socialinio darbo organizatoriai. Studentai domėjosi Profesinės reabilitacijos programa ir neįgaliųjų galimybėmis dalyvauti joje, susipažino su Socialinių paslaugų centru, bendravo su centro darbuotojais bei klientais. Įgyvendinant socialinės partnerystės sutartį VšĮ „Vilties žiedas“ darbuotojai bendradarbiauja su Kauno kolegijos specialistais tobulinant socialinio darbo metodus, keičiasi naudinga metodine informacija, dalinasi praktinio darbo patirtimi.

 

Atsiliepimai

testimonial image

Ačiū už suteiktas žinias ir padrąsinančius žodžius

Dėkoju "Vilties žiedo" kolektyvui už galimybę pasijusti studente :) čia aš sužinojau, kad išties mokslo šaknys yra kartokos, nors vaisiai iš tikrųjų yra skanūs. Esu laiminga galėdama džiaugtis ir panaudoti įgytas žinias dabar ir ateityje. Esu Jums labai dėkinga už šiltus, padrąsinančius žodžius, aš visada čia jaučiausi laukiama, visada sutikta su šypsena, pasiteiravimu ar viskas gerai, Jūs tapote mano šeimos dalimi, kur galiu nebijoti papasakoti savo nerimo, nes visada būsiu išklausyta ir padrąsinta. Čia suradau naujų, nuoširdžių žmonių, kurie tapo mano draugais.
Dėkoju Jums, kad Jūs esate ir linkiu, kad ir ateityje suteiktumėte žmonėms taip reikalingą viltį ne tik mokytis, bet ir gyventi. Ačiū Jums labai labai!!!

Profesinės reabilitacijos dalyvė

Kontaktai


Žemėlapis
VšĮ „Vilties žiedas“ Juozapavičiaus pr. 7C,
LT-45251 Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 756207
Faksas: +370 37 756208
El. paštas: info@viltiesziedas.lt

Įmonės kodas: 135977640
PVM kodas: LT100004757114